Web Tabanlı ERP

WEB TABANLI ERP

ERP – Kurumsal kaynak planlaması departmanlar arasındaki tüm iş süreçlerinizi yönetmenizi sağlar. Piyasada farklı ERP çözümleri çeşitleri bulunduğunu biliyorsunuz. ERP’nin kuruluşunuz için kurulabilecek farklı yolları vardır, bunlardan bazıları Web tabanlı, Sunucu tabanlı, Bulut tabanlı ERP, SAAS ERP çözümleri vb.

Web Tabanlı ERP kullanmanın 7 avantajı

1. Her Yerden Erişim: Web tabanlı ERP yazılımını kullanmanın temel faydaları, İnternet bağlantısı yardımıyla dünyanın herhangi bir yerinden veya herhangi bir köşesinden kullanabilirsiniz.

2. Daha Hızlı İletişim: Web tabanlı ERP yazılımı herhangi bir yerden erişilebildiğinden departmanlar arasında daha hızlı iletişimi sağlar.

3. Yöneticiler için Faydalı: Yöneticiler normalde müşteri toplantıları ve diğer ziyaretler için sürekli yolculuk yapar. Web tabanlı ERP yazılımı, veri alışverişi kolaylıkla gerçekleşir ve hızlı karar verme olanağı sağladığı için Yöneticiler için en iyi sonucu verir.

4. Müşteri ve Tedarikçi Yönetimi: Web tabanlı ERP yazılımı ile sipariş talebi kolayca iletilebilir ve yönetilebilir. Benzer şekilde daha iyi müşteri yönetimi için acil durumlarda bir yardım masası veya destek bileti oluşturulabilir.

5. Doğru Kontrol: Web tabanlı ERP yazılımı etkinlikleri etkin bir şekilde gerçek zamanlı yönetilebilir.

6. Özel Bir Donanım Yok: Web tabanlı ERP yazılımını kullanmanın bir diğer en büyük avantajı Yazılımı her makineye kurmaya gerek olmadığından, ERP sistemlerini yönetmek için herhangi bir özel donanım gerekmez.

7. Yükleme Yok: Her şey birkaç giriş kimliği ile web’de olduğu gibi kullanıcı internet bağlantısının yardımıyla herhangi bir bilgisayardan sistemi kullanmaya başlayabilir. Her kullanıcı makinesine kurulması gereken Geleneksel veya sunucu tabanlı ERP sistemi söz konusu değildir.


Sipariş

Finans

Satış

E-Ticaret

Üretim

Stok ve Depo


Satın Alma

İnsan Kaynakları

E-Fatura

Teklif

ERP Fiyatları

ERP Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için

tıklayınız!

Web Tabanlı ERP

Web Tabanlı ERP hakkında detaylı bilgi almak için

tıklayınız!

Web Tabanlı Yazılım

Web Tabanlı Yazılım hakkında detaylı bilgi için

tıklayınız!

Dijital çağın akıllı işletmelerini destekliyoruz...

Firmanızın dijital tanıtım ve yönetim sorunlarını birlikte çözelim..

İLETİŞİM

Hemen Arayın!

0530 159 88 93

Muhasebe Programı, Kurumsal Web sitesi, E-ticaret & B2B, Sosyal medya Yönetimi, Seo Hizmeti, Mobil Uygulama,Kobi ERP, İnternet Reklamları

Biz Sizi Arayalım!

Müşterilerimizden Bazıları