Mobil Uygulama


Mobil uygulama platformu: Mobil uygulama kullanarak müşterilerinizle doğrudan iletişim sağlayabilirsiniz. Firmanız hakkındaki en son bilgileri, kampanyaları, ürün veya hizmet bilgilerini müşterilerinize en güzel şekilde sunabilirsiniz. Mobil uygulamanıza e-posta adresiyle giriş yapan müşterilerinize daha sonrasında e-posta pazarlaması yapabilirsiniz. Mobil uygulama sayesinde elde ettiğiniz verileri farklı bir pazarlama kanalında etkili şekilde kullanıp hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Yönlendirici etki: Mobil uygulamalar müşterilerinizde olumlu marka imajı algısı oluşturmak için son derece önemlidir. Ayrıca ürün veya hizmetleriniz hakkında mobil uygulamanızdan bilgi alan potansiyel müşteriler satın alma kararı verdiğinde, firmanız hakkında daha önce bilgi edindiği için rakipleriniz yerine sizi tercih edebilir. Hatta başarılı bir mobil uygulama sayesinde müşterinizi, o an ihtiyaç duymadığı bir ürünü satın almaya bile teşvik edebilirsiniz.

Mobil Uygulamanın Avantajları

Marka Bilinirliğini Arttırma

Apple Store ya da Google Play’de yer alarak SEO aramalarında daha çok öne çıkabilirsiniz

Sosyal Medya Entegrasyonu

Müşterilerinizin daha kolay takibi için Facebook, Twitter, Instagram vb. sosyal medya hesaplarınızı tek uygulamada birleştirin.

Gelişmiş Formlar Oluşturun

Müşterilerinizden bilgi toplayabilir, uygulama ve işletmeniz hakkında memnuniyet ve önerileri formları oluşturabilirisniz.

Yenilikçi Teknolojiler

Yeni mobil teknolojileri yakından takip ediyor, uygulamalarınızı en yeni teknolojiler ile donatıyoruz.

Puan Sistemi

Sadakat kartı ve puan sistemi özelliği ile müşterilerinizin özel hissetmesini sağlayın.

Maliyet-Etkinlik

Tek bir mobil uygulama maliyeti ile birden fazla platformda(ios ve android) müşterilerinize ulaşma.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil cihaz kullanımının hızla arttığı son yıllarda hedef kitlesine ulaşmayı amaçlayan büyük firmalar kadar küçük işletmeler de mobil uygulamalar ile ilgileniyor. Çünkü müşteriler istedikleri zaman ve istedikleri yerden firmalar hakkında aradıkları bilgiye güvenilir, rahat ve hızlı bir şekilde erişim sağlamak istiyor. Günümüzde İnternet kullanıcılarının çoğu artık internet erişimini bilgisayar yerine mobil cihazlardan gerçekleştiriyor. Müşterilerine tüm dijital kanallardan ulaşmayı hedefleyen firmaların değişen müşteri eğilimi sebebiyle mobil dünyada yer alması artık zorunlu bir hale gelmiş durumda.

Mobil uygulamalar var olan müşterilere ulaşmak kadar potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için de önemli bir yoldur. Bu nedenle işini büyütmek isteyen ve firma tanınırlığını artırmak isteyen işletmeler, mobil uygulamaların avantajlarından yararlanıyor.

Müşterilerinizin sürekli yakınında olmak: Mobil cihaz kullanıcıları her 5 - 10 dakikada bir akıllı telefonunu kontrol ediyor ve günde ortalama 10 saatini mobil cihazlarda geçiriyor. Mobil cihazlar artık herkesin her zaman en yakınında olan iletişim aracı. Eğer siz de firmanıza ait her türlü telefon, adres, ürün veya hizmet bilgisinin müşterilerinizin parmak ucunda olmasını istiyorsanız mobil uygulamalar bu konuda size yardımcı olabilir.

Rekabette avantaj sağlamak: Büyük markalar mobil uygulamaların önemini ve gerekliliğini fark ettiler ve mobil dünyada yerlerini aldılar. Şimdi ise sıra büyümek isteyen ve sektördeki hedef kitlesinin tamamına ulaşmak isteyen işletmelerde. Eğer mobil uygulama sahibi olma konusunda erken davranırsanız rakiplerinizden önce mobil dünyadaki yerinizi alabilirsiniz. Teknolojiyi takip eden bir işletme her zaman müşterilerin gözünde bir adım öndedir.

Paylaş :