Hakkımızda

Perspektif Yazılım, işletmelerin yönetim , bilinirlik ve imaj alanlarındaki ihtiyaçlarına çözüm üretmek için; Aralık 2015 tarihinde kurulmuştur.

Perspektif yazılım, kurulduğu günden itibaren müşterilerinin talep, ihtiyaç ve iş modellerini dikkate alarak dijital reklam, yazılım, web ve mobil teknoloji çözümleri sağlamayı amaç edinmiştir. Perspektif Yazılım müşterilerine her zaman kolay kullanılabilir, sade, hızlı ve güvenli çözümler sunmayı amaçlar ve şirket yönetim ve tanıtımında her zaman müşterilerine destek olur. Yürütülen projelerin amacına ulaşmasının, ürünle birlikte verilen eğitim ve teknik destek hizmetlerine bağlı olduğuna inanıyoruz ve müşterilerimizin her ihtiyacı olduğunda anında destek veriyoruz.


Kalite Politikamız

 • Şirketimizin ve müşterilerimizin uzun vadeli ve sürekli başarısında en etkili faktör olduğuna inandığımız hizmet kalitemizin üstünlüğünü sürekli kılmak.
 • Şirketimizin vizyonunu ve misyonunu gerçekleştirebilmek için, teknolojik bilgi birikimimizi en üst düzeyde kullanmak.
 • Müşterilerimizin değişen, gelişen isteklerini karşılayacak ürünleri araştırmak, mevcut ürün ve hizmetleri geliştirmek için takım anlayışının oluşturduğu güç birliğini sürekli kılmak.
 • Hizmet kalitesi ve güvenirliliğinin, şirketlerin ömrü, kalitesi ve verilen hizmetler ile bağlantılı olduğunun bilinciyle çalışmak.
 • Müşterilerimizle bütünleşerek, hizmetlerimizin kullanıldığı projelere kaliteli hizmet yanında, kaliteli mühendislik ve danışmanlık hizmeti de sunmak.
 • Şirketimizin bütün maddi ve manevi kaynaklarını ve yeteneklerini, daha iyiye erişmek için sürekli canlı tutmak, tüm gücümüzü en iyi hizmet için seferber etmek.


Değerlerimiz

 1. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak
 2. Ekonomi, büyüme ve karlılığın önemine inanmak
 3. Değişime ve gelişime açık olmak
 4. Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak
 5. Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmak
 6. En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak
 7. Sürekli gelişmek için fon ve kaynak yaratma çabasında olmak


Paylaş :