Firmalar için şüphesiz en iyi iletişim araçlarından bir tanesi mail’dir. Kurumsal firmalarda, bireysel firmalarda firma büyüklüğüne bakılmaksızın işletmeleri için mailkullanmaktadırlar. Peki mail kullanımı nasıl olmalıdır?Mail kullanımı işinizi arttırabilirmi? Elbette mail kullanmak hotmail,gmail gibi ücretsiz e-posta hesapları da olsa işletmelerin iş yükünü azaltır,telefon ve fax aracılığı ile yaşanan zaman kaybını minimuma indirger.

İşletmeniz için mail kullanımınızın nasıl olması gerektiğini kısaca sizlere anlatalım.Kurumsal firmalar şüphesiz işletme adları ile mail göndermek isterler.İşletme adları ile gönderilen bu mailler firma prestijini ve güvenilirliğini arttırır. Bireysel yada küçük çapta olan firmalarda hatta tek bir kişiden oluşan firmalar dahi kurumsal mail hesabı ile kurumsal bir kimlik kazanır,işletmelerine güven sağlarlar.

Kurumsal mail hesabı sahibi olabilmem için neler gereklidir?

hiç birşey gerekmez dileyen herkes bu hizmetten faydalanabilir.

Kurumsal mail hesabı sahibi olabilmem için vergi mükellefi olmam gerekirmi?

Hayır gerekmez.

Kurumsal Mail hesapları pahalımıdır?

Yıllık seçeceğiniz paketler ve alacağınız hizmete göre fiyatlandırmalar değişmekle beraber oldukça makul fiyatlara bu hizmeti alabilirsiniz.

[email protected] gibi bir mail hesabına sahip olabilmeniz için öncelikli olarak firmaadiniz.com gibi bir domain (alan adı) kayıt etmeniz gerekir.

Alan adınızın kaydını yaptıktan sonra kurumsal mail hesabı açabilmeniz için bir hosting paketi almanız gerekir.