Kurumsal Website

KURUMSAL WEBSİTE HİZMETİ

Neden Kurumsal Websiteye İhtiyacınız Var?

Çünkü; Kurumsal Websitenizi iş yeriniz, fabrikanız, ofisiniz vs.. gibi düşünün her şeyi özenle seçilmiş, kaliteli, etkileyici ve göze hoş gelecek şekilde görünsün diye uğraşlar verirsiniz. Kurumsal Websitenizde öyledir, iş yeriniz, fabrikanız, ofisiniz vs.. gibi akılda kalıcı, etkileyici, kaliteli, rahat kullanımlı ve göze hoş gelen bir görüntüye sahip olmalıdır. Çünkü ancak bu özelliklere sahip olan bir Websitesi müşterilerinizi etkileyebilir ve onları sizinle çalışmaya ikna edebilir. Bunu sağlayabilmek çok kolay çünkü PERSPEKTİF YAZILIM her zaman hizmetinizdedir... Profesyonel bir ekibe sahip, güvenilir, işinin en iyisi olan Perspektif Yazılım tarafından tasarlanmış profesyonel web tasarımları ile firmanızın adını markalaştırarak, firmanıza prestij sağlayabilir ve hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz.
PEKİ! Kurumsal Websitenizin oluşma aşamalarını incelemeye ne dersiniz!


Website Hizmeti Sözleşme Öncesi

01

İhtiyaç Analizi

İşletmenin kurumsal (bilgi,belge,politikalar..) içerikleri, web sitesin de yayınlayacağı ürün ve hizmet içerikleri, bu ürün ve hizmetlerin görselleri ile ilgili talep edilir. Teknik alt yapı (Domain ve hosting) ihtiyacı tespit edilir. İşletmenin Website Tasarımı ile ilgili istek ve beklentiler raporda kullanılmak üzere not alınır.

02

Hedef Kitle Analizi

Hizmetlerin hitap ettiği tüketici portföyü hakkında bilgi toplanır. İşletmelerin potansiyel müşterileri (kaç yaşından oluşur,ürünü en çok talep eden bölgeler,hedef kitlenin en çok yaşadığı kesimler vs..) tespit edilir.

03

Analiz Raporu ve Sunumu

Toplanan bilgiler, işletme beklentileri ve Perspektif Yazılım'ın önerileri ile ilgili İhtiyaç analizi raporu hazırlanır.İşletmenin Mevcut ve hedeflenen durumunu ortaya koyacak bu rapor işletme yetkilerinin bulunduğu bir toplantı da ayrıntılı bir şekilde sunulur.

04

Teklif ve Sözleşme

Web Site Hizmeti ile ilgili ihtiyaç analizi raporu ve sunumunun sonucun da firmanın ihtiyacı olan hizmet başlıkları çıkarılır. Bu hizmetler ile ilgili yapılacak çalışmaların alt başlıkları belirlenir, detaylandırılır ve bitirme süreleri belirlenir. Firma yetkilisine website hizmet ve fiyat teklifi iletilir. Teklif onaylanırsa belirtilen hizmetleri taahhüt edilen süreyi ve belirlenen fiyatı içeren sözleşme imzalanarak Proje ile ilgili resmi anlaşma yapılmış olur.


Rakiplerinizin Önüne Geçin!

Markanızı ve İşletmenizi İnternette En İyi Şekilde Tanıtın ve Rakiplerinizin Önüne Geçin! Websiteniz Firmanızın En Önemli Tanıtım Aracıdır. Markanızı En İyi Şekilde Temsil Edecek Bir Websitesi İle İşletmenizi Ve Ürünlerinizi Daha Yakından Tanımalarına İzin Verin!

  • İçerik Yönetim Çözümleri
  • Tarayıcı / Mobil Uyumluluğu
  • Arama Motoru / SEO Uyumluluğu
  • Website Hızı / Güvenli Gezinti
  • Raporlama
  • Destek Hizmeti

Bizden Fiyat Almadan Website Yaptırmanızı Önermiyoruz...

Website Fiyatları

Website fiyatlarını teknik özelliklerine göre incelemek için

tıklayınız!

SEO Hizmeti

SEO hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için

tıklayınız!

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi hakkında detaylı bilgi için

tıklayınız!

Dijital çağın akıllı işletmelerini destekliyoruz...

Firmanızın dijital tanıtım ve yönetim sorunlarını birlikte çözelim..

İLETİŞİM

Hemen Arayın!

0530 159 88 93

Muhasebe Programı, Kurumsal Web sitesi, E-ticaret & B2B, Sosyal medya Yönetimi, Seo Hizmeti, Mobil Uygulama,Kobi ERP, İnternet Reklamları

Biz Sizi Arayalım!

Müşterilerimizden Bazıları