E-Yaz Yazılım

İşletmelerin  yazılım  alanındaki ihtiyaçlarına çözüm üretmek için E-Yaz Eylül 2004 tarihinde  Eskişehir’de  kurulmuştur.

E-Yaz  yazılım,  kurulduğu günden itibaren müşterilerinin talep, ihtiyaç ve iş modellerini dikkate alarak  yazılımlarını  geliştirmeyi prensip haline getirmiştir. Kullanım kolaylığı, sade tasarımı ile hızlı ve rahat kavranabilen bir yapıya sahip olan E-Yaz  yazılım ; T-Set ML muhasebe  yazılımı  ile farklı sektörel yazılım çözümlerini birlikte çalıştırarak birçok işletmede yaşanan tam entegrasyon sıkıntısını ortadan kaldırmıştır.

Başarılı bir  yazılım  projesinin ürün ile birlikte verilen  eğitim  ve  danışmanlık  hizmetlerine de bağlı olduğuna inanan E-Yaz  yazılım , ürettiği Kobi ERP-Kerp ürünü ile birlikte kendisine has çalışma ve hizmet metodu geliştirmiştir.

2009 yılında başarılı olan bölgesel çalışmalarını ulusal alana taşımak için yeni bir yapılanma içine giren E-Yaz  yazılım ;  bayi ve çözüm ortakları oluşturmaya başlamış ve iş ortakları ile birlikte büyümeye devam etmektedir.

Kurumsal Website: www.e-yaz.com.tr