Arama Motoru Reklamları

ARAMA MOTORU REKLAMLARI

Google Adwords Hizmeti

Google Arama Ağı, Google Görüntülü Reklam Ağı, Yeniden Pazarlama, Alışveriş Reklamları, Videolu Reklamlar, Sponsorlu Gmail Reklamları ve Uygulama Reklamları modelleri arasından hedeflerinize bütçenize en uygun olanı seçerek dijital dünya da marka olmanızı hızlandıracak çalışmalara Google Adwords Hizmeti diyoruz.

Sem Hizmeti Avantajları: Adwords Reklamlarının firmalara kattığı en büyük avantaj marka bilinirliği ve marka değerini artırmasıdır. İnternet reklamlarının artık birçok reklam şeklinin önüne geçtiği hatta ve hatta televizyon reklamlarıyla bir yarış içerisinde olduğu artık aşikar. Bu noktada önemli olan doğru reklam stratejisini belirlemek ve alanında uzman kişilerle çalışmaktır. Adwords Reklamları ile hedef kitlenizi belirleyerek daha düşük bütçeler ile işletmenizin tanıtımını yapabilirsiniz. Adwords Reklamları ile hedef kitlenizi belirleyerek daha düşük bütçeler ile işletmenizin tanıtımını yapabilir, çalışmalarınızın geri dönüşümünü ölçebilir ve sonuç almanızı hızlandıracak değişiklikleri devreye alabilirsiniz. Böylece hizmet ve ürünlerinizi tıklama başına veya görüntüleme sayısına göre en uygun maliyetleri ödeyerek tanıtabilir, satışlarınızı artırabilir ve markanızı öne çıkarabilirsiniz.


Rakiplerinizin Önüne Geçin!

Markanızın Bilinilirliğini Artırın: Google Adwords Görüntülü Reklam Ağı seçeneği ile görsel tasarımlarınızı milyonlarca WEBSİTE, haber sayfası, blog, gmail ve YouTube gibi dijital ortamlarda yayınlayacak çalışma yapabilirsiniz. Böylece, doğrudan trafik çekebilir, dönüşümleri artırabilir veya markanızın bilinirliğini artırabilirsiniz. Ancak bu çalışmalar da hedef kitlesinin doğru olarak belirlenmesi ve spesifikleştirilmesi çok önemlidir.


Arama Motoru Reklamları Fiyatları

Arama Motoru Reklamları Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için

tıklayınız!

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Reklamları hakkında detaylı bilgi almak için

tıklayınız!

SEO Hizmeti

SEO Hizmeti hakkında detaylı bilgi için

tıklayınız!

Dijital çağın akıllı işletmelerini destekliyoruz...

Firmanızın dijital tanıtım ve yönetim sorunlarını birlikte çözelim..

İLETİŞİM

Hemen Arayın!

0530 159 88 93

Muhasebe Programı, Kurumsal Web sitesi, E-ticaret & B2B, Sosyal medya Yönetimi, Seo Hizmeti, Mobil Uygulama,Kobi ERP, İnternet Reklamları

Biz Sizi Arayalım!

Müşterilerimizden Bazıları